Předchozí ročník

CIO AGENDA OČIMA ÚČASTNÍKŮ: „KONEČNĚ AKCE PRO CIO S BYZNYSOVÝM MYŠLENÍM!“

CIO 2015 1Pilotní ročník oborové konference CIO Agenda, který se konal 7. října v Praze, se povedl. O tom, že se program přesně trefil do potřeb CIO a CTO manažerů, svědčí nejen jejich velmi pozitivní ohlas na akci vyplývající z průzkumu spokojenosti účastníků, ale především fakt, že anketu zjišťující míru spokojenosti vyplnilo plných 50 % z nich. To je rekordní podíl návratnosti dotazníků v historii konferencí Blue Events, který jednak svědčí o velké angažovanosti a zaujetí účastníků, jednak je do jisté míry potvrzením, že akce tohoto typu v České republice IT manažerům zjevně dosud chyběla.

CIO 2015 2Vysoká spokojenost souvisí především s informačním přínosem, který byl hodnocen nadprůměrně dobře. Nejlepší „školní známku“ – zaokrouhleně jedničku – získalo hned pět řečníků. Zcela nejvýše byl hodnocen Petr Beneš (CIO České Spořitelny) s průměrnou známkou 1,26. V těsném závěsu pak Jan Hanuš (CEO Kosteleckých uzenin) a Jan Doležal (ředitel PM Consulting). Potěšily nás především četné pozitivní komentáře účastníků na adresu těchto řečníků, např.: „drive, energie, přesnost a realističnost“, „skvělý řečník s inspirativní a vizionářskou prezentací“ nebo „osobně jsem velmi spokojený jak s výběrem přednášejících, tak i témat“.

CIO 2015 3Na základě ohlasů prvního ročníku jsme v každém případě dospěli k přesvědčení, že CIO Agenda jako nová komunikační a informační platforma CIOs má hluboký smysl a je opodstatněné na ni navázat i v dalších letech.

Těšíme se na následující ročník, který opět přinese názory renomovaných CIOs a jejich příspěvky k úspěchu firemního podnikání, řešení otázek spojených s efektivní komunikací IT týmu uvnitř i navenek, a především neformální networking se zajímavými kolegy z oboru.

Jste zde: CIO AGENDA 2016 O konferenci Předchozí ročník